Fiat Tipo leasing

Najnowszy model Fiata Tipo dostępny jest w wersji benzynowej z silnikiem o pojemności 1,4 lub 1,6 l, wysokoprężnej o pojemności 1,3 lub 1,6 l oraz z zamontowaną instalacją gazową, które zapewniają moc 95-120 KM. W zależności od wersji Fiata auto będzie wyposażone w 5- lub 6-biegową, manualną lub automatyczną skrzynię biegów.
Fiat Tipo to samochód kompaktowy, który łączy w sobie niezwykłe połączenie eleganckiej i nowoczesnej stylistyki z wygodą i komfortem jazdy zarówno w terenach miejskich, jak i poza nimi.

23747432335_e5576f371a_z
Zamów kontakt ! Nasi doradcy skontaktują się i pomogą dobrać odpowiednią ofertę

Tipo w wersji standardowej wyposażony jest w manualną klimatyzację oraz ułatwiające prowadzenie samochodu przy niewielkich prędkościach wspomaganie kierownicy Dualdrive. Ponadto Tipo posiada elektryczne sterowane szyby przednie i kolumnę kierownicy z regulacją w dwóch płaszczyznach. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących twórcy nowego Tipo zamontowali w nim 6 poduszek powietrznych oraz system ESC z asystentem ruszania na wzniesieniach Hill Hold Control.

Każdy z dostępnych modeli posiada sporych rozmiarów bagażnik o pojemności 440-550 litrów. Poza tym auto zostało wyposażone w nowoczesny system Unconnect z dostępnym m.in. ekranem dotykowym, głośnością automatycznie dostosowującą się do prędkości, portem USB, łącznością Bluetooth, zestawem słuchawkowym i panelem kontrolnym kierowcy.
Najnowszy model Fiata Tipo dostępny jest w trzech wersjach: sedan, hatchbag oraz kombi, tak aby każdy mógł wybrać kompaktowy samochód, który w pełni sprosta potrzebom życia codziennego.

Powyższe informacje nie stanową oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i stanową jedynie przykład konstrukcji finansowej. Umowa może ulec zmianie w zależności od oceny zdolności finansowej leasingobiorcy. Oferta leasingu dotyczy wyłącznie osób prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorstw. Podane w przykładzie kwoty to szacowana wysokość miesięcznej raty leasingowej wyrażona w kwocie netto. Informacje dotyczące wyposażenia oraz zdjęcia są jedynie poglądowe mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.