Hyundai i20 Fresh leasing

Nowy Hyundai i20 Fresh wie, jak wzbudzać zazdrość w oczach innych kierowców! Tylko spójrz na ten opływowy design ukoronowany heksagonalnym grillem i wydłużonymi lampami. Podziwiaj sportową linię dachu i unikalne kołpaki w ciemno-szarym odcieniu. Uroku dopełnia stylowe, a zarazem bardzo praktyczne centralne światło stopu.

 

Wnętrze dopracowane w każdym detalu

We wnętrzu wersji Fresh Twoje oko ucieszy wysokiej jakości tapicerka materiałowa oraz skórzane wykończenie koła kierownicy i gałki zmiany biegów. Natomiast czarna podsufitka i przyciemniane szyby wprowadzą dodatkową porcję elegancji.

Jednak Hyundai i20 to nie tylko estetyka, ale również wzorowa ergonomia. Wyrazisty komputer pokładowy będzie skutecznym źródłem informacji na temat funkcjonowania najważniejszych systemów, a łącze bluetooth pozwoli na wygodne prowadzenie rozmowy w trakcie prowadzenia pojazdu. Zwróć też uwagę na wygodne rozłożenie elementów sterujących i szereg praktycznych rozwiązań, takich jak funkcja Follow Me Home.

17233076122_cf528b1e79_z
Zamów kontakt ! Nasi doradcy skontaktują się i pomogą dobrać odpowiednią ofertę

Oszczędność w każdych warunkach

Hyundai i20 jest dostępny z dwoma jednostkami benzynowymi oraz dwoma silnikami wysokoprężnymi. Dzięki temu z łatwością wybierzesz napęd dopasowany do własnych potrzeb. Hyundai i20 sprawdzi się zarówno w cyklu miejskim, jak i poza miastem.

Bezpieczeństwo i wygoda

W Hyundaiu i20 poczujesz się bezpiecznie i wygodnie, a każdy zakręt pokonasz pewnym ruchem kierownicy. Szeroki wachlarz nowoczesnych systemów to gwarancja, że prowadzenie i20 będzie czystą przyjemnością. System HAC ułatwi ruszanie pod górę, ABS skróci drogę hamowania, a ESC ustabilizuje tor jazdy. Możesz też liczyć na pełen zestaw poduszek powietrznych.

Powyższe informacje nie stanową oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i stanową jedynie przykład konstrukcji finansowej. Umowa może ulec zmianie w zależności od oceny zdolności finansowej leasingobiorcy. Oferta leasingu dotyczy wyłącznie osób prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorstw. Podane w przykładzie kwoty to szacowana wysokość miesięcznej raty leasingowej wyrażona w kwocie netto. Informacje dotyczące wyposażenia oraz zdjęcia są jedynie poglądowe mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.