Hyundai i30 Comfort leasing

Nowa Generacja Hyundaia i30 to znacznie więcej niż solidny hatchback. To auto dla osób, które chcą na co dzień obcować z wyjątkowym stylem i czerpać niezapomniane wrażenia z komfortowej podróży. Hyundai i30 zadziwia precyzyjnie zaprojektowanym kształtem, gwarantuje najlepsze parametry jezdne i cieszy oko unikalną linią.

 

Wygoda w każdej podróży

Hyundai i30 dba o Twój komfort na każdym pokonywanym kilometrze. Manualna klimatyzacja pozwoli Ci na precyzyjne kontrolowanie temperatury wewnątrz auta, a elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne opuścisz bez odrywania oczu od trasy. Aby prowadzić jeszcze wygodniej, wykorzystaj prosty w obsłudze tempomat.

i30
Zamów kontakt ! Nasi doradcy skontaktują się i pomogą dobrać odpowiednią ofertę

Mocne i oszczędne jednostki napędowe

Hyundai i30 to mocne silniki diesla i niezawodne jednostki benzynowe. Wybierz opcję, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Postaw na manualną przekładnię lub automatyczną skrzynię biegów DCT. W każdym wypadku możesz liczyć na niskie zużycie paliwa i solidny zapas mocy.

Pełna ochrona kierowcy i pasażerów

W Hyundaiu i30 kierowca i pasażerowie mają poczucie pełnego bezpieczeństwa. Każdą trasę pokonasz płynnie, dzięki systemom kontroli trakcji, stabilizacji toru jazdy i wspomaganiu hamowania. Elektryczne wspomaganie kierownicy ułatwi manewrowanie, a system kontroli uwagi kierowcy będzie ważnym wsparciem podczas długiej podróży. W trakcie niespodziewanych sytuacji docenisz zalety autonomicznego hamowania, a na podjeździe wspomoże Cię system HAC. Z dodatkowym pakietem Nawigacja, możesz też wykorzystać zalety GPS-a oraz tylnej kamery cofania.

Powyższe informacje nie stanową oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i stanową jedynie przykład konstrukcji finansowej. Umowa może ulec zmianie w zależności od oceny zdolności finansowej leasingobiorcy. Oferta leasingu dotyczy wyłącznie osób prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorstw. Podane w przykładzie kwoty to szacowana wysokość miesięcznej raty leasingowej wyrażona w kwocie netto. Informacje dotyczące wyposażenia oraz zdjęcia są jedynie poglądowe mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.