Kia Picanto GT Line leasing

Kia Picanto GT Line to zgrabne, miejskie auto o sportowym charakterze. W tej wersji urok oryginalnego modelu został wzbogacony o wyraziste akcenty typowe dla samochodów wyścigowych. Kia Picanto GT Line przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dynamicznego designu.

 

Sportowe wnętrze

Temperament nowej Kii Picanto jest dobrze widoczny również wewnątrz auta. Sportowe fotele zrobią wrażenie na Twoich pasażerach. Czarna tapicerka z czerwonymi akcentami to kompozycja emanująca energią i rajdową drapieżnością. Oko cieszą też czerwone przeszycia i podłokietniki wykończone ekologiczną skórą.

Agresywny design idzie w parze z nowoczesną technologią pozwalającą na szybsze dotarcie do celu. Kia Navi System to skuteczna nawigacja w języku polskim, korzystająca z najlepszym map TomTom. W parze otrzymasz również wygodną kamerę cofania, która pozwoli na precyzyjne odstawienie auta w najtrudniejszych warunkach.

26459536344_76f4532f56_z
Zamów kontakt ! Nasi doradcy skontaktują się i pomogą dobrać odpowiednią ofertę

Wydajne jednostki napędowe

Kia Picanto GT Line jest dostępna z dwoma silnikami benzynowymi. Możesz wybrać manualną skrzynię biegów lub automat. Niezależnie od decyzji, będziesz zachwycony niskim zużyciem paliwa i niewielką emisją CO2. Kia Imponuje również gracją z jaką porusza się po drodze. Auto energicznie i płynnie odpowie na każdy Twój ruch.

Bogate wyposażenie dodatkowe

Picanto oferuje szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego. Z łatwością skomponujesz zestaw, który w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania. Kia Smart Key to możliwość bezkluczykowego obsługiwania auta, a Navi System to nie tylko doskonała nawigacja, ale również radio z MP3 i głośniki wysokotonowe. Zwróć też uwagę na pakiet aktywnego wspomagania jazdy, który aktywnie zadba o Twoje bezpieczeństwo na każdym pokonywanym kilometrze.

Powyższe informacje nie stanową oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i stanową jedynie przykład konstrukcji finansowej. Umowa może ulec zmianie w zależności od oceny zdolności finansowej leasingobiorcy. Oferta leasingu dotyczy wyłącznie osób prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorstw. Podane w przykładzie kwoty to szacowana wysokość miesięcznej raty leasingowej wyrażona w kwocie netto. Informacje dotyczące wyposażenia oraz zdjęcia są jedynie poglądowe mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.