Kia Rio XL leasing

Nowoczesna linia Kii Rio wzbudza zazdrość w oczach innych kierowców. Zwłaszcza, gdy wybierzesz wersję XL, w której zainstalowano efektowne lampy LED. Opcjonalnie możesz dołożyć siedemnastocalowe aluminiowe obręcze kół, które dodatkowo podkreślą sportowy charakter auta. Równie interesujące prezentuje się wnętrze Rio XL. Skórzane pokrycia kierownicy i drążka zmiany biegów zrobią wrażenie na Twoich pasażerach.

 

Dobrze przemyślane wnętrze

Wnętrze Kii Rio oferuje znacznie więcej niż oczekujesz od nowoczesnego hatchbacka. Auto ugości Cię wygodnymi fotelami i zachwyci jakością wykończenia, ale zalety tego modelu docenisz najbardziej podczas codziennego użytkowania. Z przyjemnością posłuchasz ulubionych kawałków na zaawansowanym systemie audio z dodatkowymi głośnikami wysokotonowymi i wykorzystasz zalety automatycznej klimatyzacji podczas upałów. Elektryczne sterowanie przednimi i tylnymi szybami pozwoli Ci na bezpieczną obsługę w czasie jazdy a przyciemniane szkło z filtrem UV umożliwi wygodne prowadzenie w ostrym słońcu. Wbudowany zestaw głośnomówiący bluetooth ułatwi prowadzenie konwersacji bez odrywania rąk od kierownicy.

33537919572_348c6d06bf_z
Zamów kontakt ! Nasi doradcy skontaktują się i pomogą dobrać odpowiednią ofertę

Mocne jednostki napędowe

Kia Rio XL to cztery wydajne silniki do wyboru. Postaw na silnik wysokoprężny 1.4 WGT lub jedną z trzech opcji benzynowych. Wolisz manualną skrzynię biegów czy automat? Kia Rio XL jest dostępna w obu wariantach.

Wygodne prowadzenie i wysoki poziom bezpieczeństwa

Prowadzenie Rio to czysta przyjemność. Pewnie pokonuj zakręty dzięki systemowi stabilizacji toru jazdy i wygodnie ruszaj na wzniesieniach z układem HAC, który zapobiega niekontrolowanemu cofaniu się auta. O Twoją wygodę i bezpieczeństwo zadba również tylny czujnik parkowania oraz układ monitorowania ciśnienia w oponach.

Powyższe informacje nie stanową oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i stanową jedynie przykład konstrukcji finansowej. Umowa może ulec zmianie w zależności od oceny zdolności finansowej leasingobiorcy. Oferta leasingu dotyczy wyłącznie osób prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorstw. Podane w przykładzie kwoty to szacowana wysokość miesięcznej raty leasingowej wyrażona w kwocie netto. Informacje dotyczące wyposażenia oraz zdjęcia są jedynie poglądowe mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.