Kia Sportage GT Line leasing

Kia Sportage GT Line to auto stworzone dla miłośników sportowych wrażeń. Dynamiczna, opływowa linia i muskularna sylwetka nie budzą wątpliwości, że to auto gotowe, by podjąć największe wyzwania. Temperament modelu Sportage GT Line dodatkowo podkreślają dziewiętnastocalowe felgi z lekkich stopów, satynowe elementy wykończenia i podwójna końcówka układu wydechowego.

 

Sportowa dynamika i najwyższy komfort

Wnętrze wersji GT Line zaskoczy Cię sportowym charakterem i przyjemnymi dodatkami, które ułatwią podróż w każdych warunkach. W zestawie ze skórzaną tapicerką otrzymujesz sportową kierownicę i aluminiowe nakładki na pedały. W trakcie gorących miesięcy skorzystasz z automatycznej dwustrefowej klimatyzacji, a gdy przyjdą mrozy docenisz zalety podgrzewania foteli, kanapy i kierownicy.

sportage
Zamów kontakt ! Nasi doradcy skontaktują się i pomogą dobrać odpowiednią ofertę

Moc 185 koni mechanicznych

Kia Sportage GT Line to sześć mocnych jednostek napędowych do wyboru. Króluj na szosie i poza trasą dzięki układom napędowym na obie osie. Wybierz diesla lub model benzynowy zgodnie z własnymi preferencjami. Daj się ponieść 185 koniom mechanicznym przekładającym swą siłę na nawierzchnię za pomocą wszystkich czterech kół. A jeśli chcesz, by Twoja Kia Sportage była do tego również maksymalnie wygodna w prowadzeniu, wybierz skrzynię AT/7DCT z manetkami do zmiany biegów zlokalizowanymi przy kierownicy.

Wszechstronny Kia Navi System

W wersji GT Line otrzymujesz niezastąpiony Kia Navi System, z którym pokonasz każdą trasę i zawsze dojedziesz do celu na czas. To nawigacja satelitarna z najlepszymi mapami TomTom i menu w języku polskim. Wygodnie obsłużysz system za pomocą kolorowego ekranu dotykowego. Kia Navi System to również kamera cofania i wysokiej jakości system audio.

Powyższe informacje nie stanową oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i stanową jedynie przykład konstrukcji finansowej. Umowa może ulec zmianie w zależności od oceny zdolności finansowej leasingobiorcy. Oferta leasingu dotyczy wyłącznie osób prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorstw. Podane w przykładzie kwoty to szacowana wysokość miesięcznej raty leasingowej wyrażona w kwocie netto. Informacje dotyczące wyposażenia oraz zdjęcia są jedynie poglądowe mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.