Kia Venga XL leasing

Kia Venga jest pełna miejskiego uroku. Auto zachwyca nowoczesną linią, a już po pierwszych kilometrach docenisz jej dynamiczne oblicze. Venga sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na dłuższej trasie. W każdym wypadku zaskoczy Cię przyjemnością z prowadzenia i niskim spalaniem.

 

Nowoczesne oblicze ergonomii

Postaw na Vengę XL, by liczyć na pełen pakiet bogatego wyposażenia. W tym modelu znajdziesz efektowne lampy LED z przodu i z tyłu auta, a w czasie złej pogody skorzystasz ze świateł przeciwmgielnych. Podczas odstawiania auta wspomoże Cię czujnik parkowania, a elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu umożliwią łatwe opuszczanie oraz podnoszenie w trakcie jazdy. W opcji XL wykorzystasz innowacyjny system otwierania i uruchamiania pojazdu bez użycia klucza. Wystarczy, że znajdziesz się wystarczająco blisko samochodu, by Venga rozpoznała Twoją obecność.

venga
Zamów kontakt ! Nasi doradcy skontaktują się i pomogą dobrać odpowiednią ofertę

Mocne jednostki napędowe

Kia Venga jest dostępna z trzema wydajnymi jednostkami napędowymi. Postaw na mocnego diesla lub jeden z dwóch wydajnych silników benzynowych. Miłośników maksymalnej wygody ucieszy możliwość skorzystania z automatycznej skrzyni biegów.

Komfort klasy wyższej

Kia Venga XL to bezpieczeństwo i wygoda podczas każdej podróży. Zestaw poduszek powietrznych oraz systemy wspomagania kierownicy i hamowania sprawią, że auto w optymalny sposób wykona każde Twoje polecenie. Możesz bezpiecznie prowadzić również w trakcie rozmowy telefonicznej, bo Venga XL ma wbudowany zestaw głośnomówiący na bluetooth. Zimą bez problemu skupisz się na drodze – chłód nie będzie Ci przeszkadzał dzięki podgrzewanym przednim fotelom oraz ogrzewanej kierownicy.

Powyższe informacje nie stanową oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i stanową jedynie przykład konstrukcji finansowej. Umowa może ulec zmianie w zależności od oceny zdolności finansowej leasingobiorcy. Oferta leasingu dotyczy wyłącznie osób prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorstw. Podane w przykładzie kwoty to szacowana wysokość miesięcznej raty leasingowej wyrażona w kwocie netto. Informacje dotyczące wyposażenia oraz zdjęcia są jedynie poglądowe mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.