Skoda Fabia Active leasing

Ekspresyjna linia nadwozia i unikalny charakter Skody, a wewnątrz precyzyjne wykończenie i ogromna przestrzeń dla każdego pasażera. Właśnie taka jest nowa Fabia. Czym jeszcze Cię zachwyci?

 

Dobrze przemyślane rozwiązania

Skoda Fabia sprawi, że każda podróż będzie przyjemnym doznaniem. Dopasuj kierownicę oraz wysokość siedzenia, by prowadzić w najbardziej komfortowej pozycji, odłóż butelkę z napojem do jednego z podręcznych uchwytów, a telefon umieść w schowku multimedialnym. Wykorzystaj integrację smartfona i komputera pokładowego, by wygodnie przeglądać mapę lub odtwarzać muzykę.

fabia
Zamów kontakt ! Nasi doradcy skontaktują się i pomogą dobrać odpowiednią ofertę

Silnik dopasowany do Twoich wymagań

Skoda Fabia to szeroki wachlarz jednostek napędowych. Postaw na benzynę lub diesla i wybierz manualną albo automatyczną skrzynię biegów. Silniki Fabii różnią się wydajnością, ale łączy je fenomenalna oszczędność. Skoda Fabia nie spali więcej niż 4,8 litra benzyny lub 4 litry oleju napędowego na 100 km zgodnie z zapewnieniami producenta.

Niezawodność w każdych warunkach

Skoda Fabia pozwoli Ci na pewne i wygodne pokonywanie drogi zarówno w samym centrum miejskiej dżungli, jak i na długich, szybkich odcinkach. System ESP i XDS zagwarantuje perfekcyjną stabilizację i wzorową przyczepność, a ABS umożliwi skuteczne hamowanie w nagłej sytuacji. Skoda Fabia w wersji Active oddaje Ci do dyspozycji również elektrycznie sterowane i ogrzewane lusterka oraz system monitorowania ciśnienia w oponach. O bezpieczeństwo Twoje i pasażera zadba zestaw sześciu poduszek powietrznych.

Powyższe informacje nie stanową oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i stanową jedynie przykład konstrukcji finansowej. Umowa może ulec zmianie w zależności od oceny zdolności finansowej leasingobiorcy. Oferta leasingu dotyczy wyłącznie osób prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorstw. Podane w przykładzie kwoty to szacowana wysokość miesięcznej raty leasingowej wyrażona w kwocie netto. Informacje dotyczące wyposażenia oraz zdjęcia są jedynie poglądowe mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.