Skoda Kodiaq Style leasing

Jeśli szukasz auta, które bez kompromisów łączy ogromną przestrzeń i muskulaturę SUV-a z wdziękiem auta miejskiego, Skoda Kodiaq będzie właściwym wyborem. Dodajmy do tego nowoczesne technologie, eleganckie wnętrze oraz mocne i oszczędne jednostki napędowe.

Siedem miejsc i największy bagażnik w swojej klasie

Skoda słynie z przestronności, a Kodiaq jest jednym z najpojemniejszych modeli czeskiej marki. Wewnątrz auta wygodnie zasiądzie siedmioosobowa rodzina. Miejsca jest wystarczająco wiele, by wspólnie wybrać się na wakacje i wygodnie przebyć długą podróż. Jazdę uprzyjemnią dobrze przemyślane dodatki. Wbudowany uchwyt na tablet pozwoli na wygodne oglądanie filmu lub przeglądanie stron www, a pilot multimedialny umożliwi kontrolę systemu audio-wizualnego Columbus. Trójstrefowa klimatyzacja zagwarantuje maksymalny komfort cieplny każdemu pasażerowi.

Skoda Kodiaq Style to również szereg udogodnień dla kierowcy. Samochód możesz obsługiwać bezkluczykowo, dzięki systemowi Kessy, a bagażnik otworzysz nawet z zajętymi rękami z pomocą bezdotykowej obsługi elektrycznej.

skoda_kodiaq
Zamów kontakt ! Nasi doradcy skontaktują się i pomogą dobrać odpowiednią ofertę

Doskonała w mieście i poza trasą

Napęd na cztery koła i tryb offroad pozwolą na ekscytującą przejażdżkę za miasto, a dzięki wyborowi profilu jazdy dostosujesz auto do planowanej trasy. Niezależnie od kierunku, w którym pojedziesz, możesz liczyć na wysoką dynamikę i zapas mocy. Skoda oferuje aż dziewięć opcji napędowych do wyboru.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Jakie jeszcze powinno być auto dla całej rodziny? Oczywiście bezpieczne. Skoda Kodiaq zadba o ochronę podróżujących za pomocą zestawu poduszek powietrznych, funkcji wykrywania zagrożenia i automatycznego hamowania oraz bogatego wachlarza systemów wspomagających układ kierowniczy i hamulcowy.

Powyższe informacje nie stanową oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i stanową jedynie przykład konstrukcji finansowej. Umowa może ulec zmianie w zależności od oceny zdolności finansowej leasingobiorcy. Oferta leasingu dotyczy wyłącznie osób prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorstw. Podane w przykładzie kwoty to szacowana wysokość miesięcznej raty leasingowej wyrażona w kwocie netto. Informacje dotyczące wyposażenia oraz zdjęcia są jedynie poglądowe mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.