Skoda octavia Ambition leasing

Nowa Octavia łączy śmiałą linię z klasyczną gracją starszych modeli. Projektanci Skody nie boją się odważnych rozwiązań. Unikalny design znakomicie współgra z ekskluzywnymi dodatkami w wersji Ambition. Co powiesz na szesnastocalowe obręcze kół ze stopów lekkich, lampy LED i przyciemniane szyby?

Przestronny jak Skoda

Nie ma testu Skody, w którym nie mówi się o niezwykłej przestronności jej wnętrza. Dotyczy to również kompaktowej Octavii. Po wejściu do środka nie będziesz mógł uwierzyć, że można tak wygodnie podróżować w modelu tej klasy.

auto-465412_640
Zamów kontakt ! Nasi doradcy skontaktują się i pomogą dobrać odpowiednią ofertę

Silnik, który spełni Twoje oczekiwania

Jesteśmy pewni, że jednostka napędowa Twojej Octavii zaspokoi Twoje wymagania. Skąd to przekonanie? Odpowiedzią jest szeroki wachlarz silników oferowanych przez Skodę. Możesz wybrać silnik napędzany benzyną, CNG lub olejem napędowym. Postaw na pięć lub sześć biegów i skrzynię manualną lub automat. Wszystkie silniki łączy jedno – oszczędność, której pozazdroszczą Ci właściciele innych aut.

Podróżuj wygodnie i bezpiecznie

Skuteczne światła przeciwmgłowe pozwolą Ci na bezpieczną jazdę, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych a czujnik ciśnienia w oponach da pewność, że auto jest dobrze przygotowane do drogi. Wielofunkcyjna kierownica sprawi, że będziesz wygodnie sterować radiem i telefonem bez odrywania rąk od „kółka”. Pełen pakiet systemów ułatwiających prowadzenie (ESP, ABS, MSR, ASR, EDS, HBA, DSR, RBS, MKB) to gwarancja, że zawsze bezpiecznie dojedziesz do celu.