Skoda Rapid Active leasing

Projektanci Skody Rapid wprawnie połączyli ekspresyjną linię z eleganckimi akcentami. Tak powstało auto, które zachwyca już na pierwszy rzut oka. Dobre wrażenie pozostanie, gdy zajrzysz do wewnątrz – model Rapid Active przywita Cię precyzyjnym wykończeniem i materiałami najwyższej klasy.

 

Przestronne wnętrze i obszerny bagażnik

W Skodzie Rapid wygodnie zasiądzie pięć osób, a każda z nich z powodzeniem odłoży niezbędne rzeczy do bagażnika. Ogromna przestrzeń wewnątrz auta i pojemny bagażnik to znak rozpoznawczy tego modelu. Zabierz rodzinę lub znajomych na długą wyprawę i cieszcie się najwyższym komfortem. Wygodne fotele pozwolą na beztroski relaks, a profilowane siedzenie kierowcy zapewni optymalne wsparcie dla kręgosłupa.

16300097680_e8476c53a7_z
Zamów kontakt ! Nasi doradcy skontaktują się i pomogą dobrać odpowiednią ofertę

Szeroki wybór jednostek napędowych

Skoda Rapid może być napędzana jedną z oszczędnych jednostek benzynowych lub silnikiem diesla. Każda z siedmiu dostępnych opcji zachwyca ekonomicznością i znakomitą wydajnością. Z łatwością wybierzesz napęd dopasowany do Twojego stylu jazdy.

Dynamiczna, wygodna i bezpieczna

Skoda Rapid pewnie pokonuje miejskie ulice oraz długie odcinki na terenie niezabudowanym. W zatłoczonej metropolii zaoferuje satysfakcjonującą dynamikę, a na trasie międzymiastowej zapewni maksymalny komfort i godną podziwu oszczędność paliwa. Gdy staniesz w korku, system Front Assist dopilnuje byś nie zbliżył się za blisko auta przed Tobą, natomiast Driver Alert przypomni o odpoczynku, gdy wykryje oznaki przemęczenia. Ze Skodą Rapid bezpiecznie przejedziesz każdą trasę, a po dotarciu na miejsce precyzyjnie odstawisz auto, dzięki tylnemu czujnikowi parkowania.

Powyższe informacje nie stanową oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i stanową jedynie przykład konstrukcji finansowej. Umowa może ulec zmianie w zależności od oceny zdolności finansowej leasingobiorcy. Oferta leasingu dotyczy wyłącznie osób prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorstw. Podane w przykładzie kwoty to szacowana wysokość miesięcznej raty leasingowej wyrażona w kwocie netto. Informacje dotyczące wyposażenia oraz zdjęcia są jedynie poglądowe mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.