Pekao Leasing

samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe.


LEASING SAMOCHODOWY – samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz inne pojazdy

Dla wszystkich Klientów oczekujących profesjonalnej oraz kompleksowej obsługi finansowania pojazdów przygotowaliśmy kilka propozycji, które na stałe weszły w skład naszej oferty leasingu dla firm oraz osób indywidualnych. Niesłabnącą popularnością cieszą się zwłaszcza dwie pozycje tj. Auto Leasing 24 (uproszczona procedura leasingowania samochodów osobowych i dostawczych) oraz Transport Leasing (uproszczona procedura leasingowania pojazdów ciężarowych, ciągników oraz naczep). Obydwie oferty wyszczególniamy poniżej.

Samochody Osobowe i dostawcze


Nie każdy ma potrzebę zakupu samochodu na stałe. Jednorazowy wydatek na nowy bądź używany samochód może mocno nadszarpnąć budżet przedsiębiorstwa, dlatego coraz większa liczba Klientów decyduje się na leasingowanie środków transportu.

Auto Leasing 24 to uproszczona procedura na sfinansowanie zakupu między innymi:

 

 • nowych i używanych samochodów osobowych
 • nowych i używanych samochodów dostawczych o ładowności do 3,5 tony
 • nowych i używanych motocykli

 

W ramach Auto Leasing 24 umożliwiamy szybkie i proste finansowanie zakupu nowych samochodów i motocykli. Finalizacja umowy zazwyczaj zajmuje nie więcej niż 24 godziny od momentu złożenia wszystkich dokumentów.

 

Decydując się na Auto Leasing 24 istnieje możliwość skorzystania z atrakcyjnych ofert specjalnie przygotowanych przez autoryzowanych partnerów Pekao Leasing.

 

Dodatkowo w ramach leasingu samochodowego istnieje możliwość skorzystania z bogatej oferty preferencyjnych pakietów ubezpieczeń w tym między innymi:

 

 • Program Pekao Leasing Assistance
 • Ubezpieczenie spłaty leasingu
 • Ubezpieczenie GAP
 • Ubezpieczenie ochrony prawnej

 

Auto Leasing 24 to także najlepszy sposób na sfinansowanie pojazdów demonstracyjnych pochodzących od autoryzowanych dealerów. Wówczas istotne jest, by od daty pierwszej rejestracji nie upłynęło więcej niż 12 miesięcy i przebieg pojazdu nie był większy niż 15 tys. km.

Samochody Ciężarowe i inne


Profesjonalne pojazdy z kategorii samochodów ciężarowych to niejednokrotnie wydatek znacznie przewyższający aktualne możliwości finansowe firmy, który skutecznie blokuje jej dalszy rozwój. Dlatego przygotowaliśmy jasne i korzystne warunki leasingowania tego typu środków transportu.
Transport Leasing to uproszczona procedura na finansowanie zakupu nowych i używanych środków transportu drogowego takich kategorii jak:

 • ciągniki samochodowe
 • samochody ciężarowe i pojazdy z zabudowami: furgon, pick-up, skrzyniowa, kontenerowa, chłodnia, wywrotka, betonomieszarka, izoterma
 • przyczepy: skrzyniowa, kontenerowa
 • naczepy: skrzyniowa, kontenerowa, chłodnia, wywrotka, cysterna, dźwig HDS

 

Oferta uproszczony Transport Leasing umożliwia także zawieranie umów tzw. leasingu zwrotnego, jeżeli okres od zakupu środka transportu drogowego przez Klienta do jego odsprzedaży Pekao Leasing nie przekroczył 3 miesięcy.

 

Finansowane w ramach Transport Leasing używane środki transportu drogowego nie mogą być starsze niż 5 lat. Suma wieku pojazdu i okresu finansowania nie może także przekroczyć 8 lat.

 

Korzystając z Leasingu samochodów ciężarowych istnieje możliwość wyboru z preferencyjnych ubezpieczeń m.in. z Ubezpieczenia spłaty leasingu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani pakietem Auto Leasing 24  bądź Transport Leasing w celu przygotowania oferty prosimy  o kontakt z naszym doradcą telefonicznie lub poprzez drogę mailową. Zapewniamy indywidualne potraktowanie Państwa przypadku oraz zaproponowanie oferty możliwie jak najbardziej dostosowanej do Państwa potrzeb oraz możliwości.